شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۷,۱۲:۱۱
 

اخبار

دهدار : 30درصد بودجه شهرداری بوشهر برای محلات جنوبی
با توجه به شکل نگرفتن توسعه پایدار شهری در هفت محله جنوبی شهر بوشهر، در شورای پنجم نگاه ویژه ای به این محله ها معطوف شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: 30 درصد از بودجه عمرانی شهرداری این شهر به محله های جنوبی آن اختصاص یافت.
به گزارش «روابط عمومی شورا »؛ ابوذر دهدار در نشست علنی شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: با توجه به شکل نگرفتن توسعه پایدار شهری در هفت محله جنوبی شهر بوشهر، در شورای پنجم نگاه ویژه ای به این محله ها معطوف شده است.

وی بیان کرد: فضای سبز، آسفالت کوچه های خاکی و احداث مکان های ورزشی و تفریحی از جمله کاستی های محله های جنوبی بوشهر است که انتظار می رود با بودجه اختصاص یافته بخش قابل توجهی از این نیازها برطرف شود.

دهدار اظهار کرد: مدیریت واحد شهری یک تجربه و روش موفق در دنیای امروز است و در این راستا هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با شورا و شهرداری از اولویت های شورای پنجم بوشهر است.

وی اظهار کرد: همچنین با هدف احیای بافت فرهنگی تاریخی شهر بوشهر امسال 60 میلیارد ریال اعتبار به این امر اختصاص یافته است.

دهدار ادامه داد: بافت قدیم هر شهر نمادی از هویت و شناسنامه آن شهر به شمار می رود و تلاش می شود با تخصیص اعتبار لازم این میراث گرانبها احیا و نگهداری شود.

وی یادآور شد: به منظور روان سازی عبور و مرور و ترافیک شهری عملیات اجرایی دومین تقاطع غیرهمسطح شهر بوشهر تا پایان سال جاری در یکی از میدانهای غدیر یا مطهری آغاز می شود.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷
تعداد کلیک: ۵۵

اظهار نظر


نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  

  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شورای اسلامی شهر بوشهر می باشد.